با سلام

من بعد از اینکه سی دی های آقای فرهنگ رو دیدم تندخویی در رفتارم رو خیلی تونستم کنترل کنم.

اول کسانی که اطرافم بودن راهنمایی های بیخودی می کردن که باعث میشد زندگیم بدتر بشه به جای بهتر رو شناسایی کردم و سعی کردم طرز فکرشون رو تغییر بدم.

با حس های درونیم که تا حالا ناشناخته بود برام آشنایی پیدا کردم و تونستم به خدا نزدیک تر بشم و همه مشتری هامو با روش های فرهنگ راهنمایی کردم و چند نفر رو از طلاق نجات دادم و خیلی روابط رو از حالت قهر به آشتی رسوندم.

سی دی ها رو به هر مناسبتی واسه کادو به اطرافیانم هدیه میدم تا بلکه بقیه هم هدفی واسه زندگی هاشون داشته باشن.

من قبلش فکر میکردم زندگی بدون استرس و درد و رنج وجود نداره ولی بعد متوجه شدم این درد و رنج توی ذهن خودمونه که توی زندگیمون جاری میشه.

حالا فکرهای منفی رو بهتر میتونم خنثی کنم و ارتباط با دیگران برام راحت تر شده و روابط عمومیم و اعتماد به نفسم بالاتر رفته.

قبلا همیشه فکر میکردم خواهرم که خوشگلتره و اون خواهر بزرگم که زبونش شیرین تره هر جا میرن توی چشم دیگران و منو کسی نمیبینه ولی الان جوری شده که هرجا میرم خودم میشم منبع توجه جوری که دیگه بیشتر توی جمع ها حاضر میشم اینم فقط بخاطر اینه که روش صحیح برخورد با دیگران و درک اونها رو کمی یادگرفتم و راه کارهای آقای فرهنگ رو بهشون میگم و اجرا می کنن و بیشتر سمتم میان.

روزهای اول احساس میکردم باید همه رو متقاعد کنم گوش کنند.

حرفای آقای فرهنگ رو شروع کردم در مدارس و ادارات و توی شهر تبلیغ کردن ولی متاسفانه تعداد محدودی متقاضی تحول بودن و بعد از ۲ سال به این نتیجه رسیدم هرکی تصمیم و اراده داشته باشه میتونه متحول بشه و من نمیتونم به کسی زور کنم و اینجور آدم ها رو فقط موقع ناراحتی و دلشکستگی میتونستم پیدا کنم و بهشون میگم با تجسم سازی و دوری از رفتار گذشته میتونید سرنوشتتون رو به بهترین نحو تغییر بدین و باعث شده که حتی بعضی ها رو از رفتن سمت طلسم و جادو و جنبل دور کنم و بهشون بقبولونم که چرخه زندگیشون دست خودشونه.

اینها همه اثر حرفای آقای فرهنگه که یادم داد خودمو باور کنم و دست کم نگیرم.
توی کودکیم من بدترین فرزند خونه توی چشم مادرم بودم.
الان مادرم بهم وابسته شده.
واقعا ممنون که اصولی مشاوره میدین.

فاطمه هرمزی